Vánoce se blíží, jak vybrat vhodný dárek pro děti?

Zdravý pohyb, zábava a škola hrou, ale samozřejmě také rozvoj motoriky. To vše jsou otázky, které si kladou rodiče před obdobím vánočních svátků. Jak jim udělat radost a postarat se o to, aby pod vánoční jedličkou bylo vše podle očekávání? Pokud jde o výběr dárku, můžete vsadit na tradici, která nadchla i vás, i když samozřejmě v novějším kabátu. Móda tříkolek ještě stále neskončila a totéž platí například i pro odrážedla. Naučit se stabilitě a postupně přejít na dětská kola, to je zde postupným cílem. Pomalu a krůček po krůčku, nikam nespěchat a nedělat si zbytečně vrásky!

Koordinace, přehled a také pocit jistoty

Pěkným dárkem mohou být i dětské tříkolky, stačí jen vhodně zvolit barevný odstín. Bezpečně, pod dohledem rodičů, a přesto s pocitem svobody, výběrem směru pohybu a velkou chutí objevovat nové věci. Procvičení motoriky, správná koordinace pohybů, radost z odpoledne stráveného v parku s rodiči. Nízká váha, použití kvalitních materiálů a široké možnosti zábavy pro děti, které už mají za sebou své první krůčky. Popularita je zaručena, jde o vhodný dárek pro aktivnější rodiče. Proč sedět doma na gauči? Naučte své děti radosti z pohybu, rozvíjejte jejich dovednosti a nenechávejte je zbytečně sedět u tabletu a mobilu.

Udělejte svému dítěti radost

V kurzu jsou dnes také odrážedla, která pracují na jednoduchém principu. Dítě sedí v sedle a střídavě se odráží levou a pravou nohou. Je to opravdová legrace, stačí jen, aby byli rodiče vždycky poblíž. Výhodou je nastavitelná výška, ale také široké spektrum barev.

Znáte oblíbený odstín svých ratolestí? Přizpůsobte mu výběr dárku! Děti se naučí držet stabilitu, bude to pro ně důležitá průprava před tím, než poprvé sednou na klasické jízdní kolo. Nejlepší dárky pro děti samozřejmě mohou mít i řadu jiných podob, záleží samozřejmě i na věku a koníčcích. Dejte šanci kreativitě, nezapomínejte na to, že se každá dobře promyšlená investice výborně zhodnotí. Děti se učí novinkám nejlépe, nemají ještě svět tak pevně ohraničený mantinely a povinnostmi.