Chytrá domácnost nabízí časovou úsporu a výborný přehled

Úsporné žárovky byly prvním krokem k šetření v našich bytech. Mají řadu následovníků a výhodou je, že dnešní doba umožní mnohem více možností. Komfort je vždy na prvním místě, pokud je možné zhasnout světla krátkým hlasovým povelem, proč to jednoduše nedělat? Monitorujte aktuální spotřebu elektřiny, ať už jste doma, na chatě nebo na cestě na delší dovolenou. Přehled nad výdaji je totiž důležitý. Kdo je takto připraven, ten potom nebývá zaskočen nad meziročním vyúčtováním odběru energií. Potřebuje některý z vašich spotřebičů náhradu? Zjistíte to už brzy, stačí si prohlédnout poslední statistiky!

Zásuvky, které myslí na budoucnost

Jak vlastně vypadá moderní chytrá domácnost? Může nabídnout řadu různých zajímavých forem, které zjednoduší péči o každý byt nebo dům. Zásuvky, díky nimž si prohlédnete spotřebu energie za poslední víkend, nabídne přehled až do nejmenších detailů. Tento spotřebič má jen velmi nízký odběr a dovede pracovat bez přestávky. Co dalšího ještě patří do domova 21. století? Zaměřit se můžeme také na osvětlení.

Žárovky jsou zajímavým tipem

Dalším střípkem do mozaiky moderního bydlení jsou úsporné žárovky, které nabídnou změnu teploty barev během vteřiny. Chcete nyní studenou bílou, abyste se mohli lépe soustředit na pracovní výkon? Nebo teplou bílou, aby byla večerní relaxace příjemnější? Stačí vlastně jen jedno kliknutí v mobilní aplikaci, je to úkon, který vám zabere jen vteřinu. Večer s rodinou, party s přáteli nebo chvíle, kdy si užíváte o samotě, vyladěné osvětlení je k dispozici pro řadu různých scénářů. Vybírat si lze z přednastavených barevných scén, k dispozici je šestnáct milionů barev. Pokud vás zajímají další informace k těmto produktům, podívejte se na cel-tec.cz a dozvíte se mnohem víc.