Rodinné domy Zlín

Mnoho mladých lidí řeší svoje první samotné bydlení do detailů a vše si pečlivě plánují. Vybrat si ideální bydlení pro založení rodiny je totiž velmi složitý proces. Na dnešním trhu nemovitostí je nepřeberné množství nabídek nemovitostí, které jsou jako stvořeny pro první bydlení či založení rodiny.

Výstavbou a prodejem rodinných domků a bytů ve zlínském kraji se již několik let zabývá společnost STAVYMA. Její snahou a cílem je naplnění představ o efektivním bydlení, které by jednak bylo blízko centra města poskytujícího veškeré zázemí potřebného k modernímu životu, a jednak poskytovalo blahodárný klid a odpočinek na zdravém vzduchu v těsné blízkosti přírody. Společnost proto vybrala místo, ze kterého to nebudou mít obyvatelé nikam daleko autem nebo městskou hromadnou dopravou.

Projekt výstavby – rodinné domy Zlín se snaží naplnit představy o efektivním bydlení nedaleko centra města, sjednocující dnešní dynamický životní styl s potřebou klidu a odpočinku. Rodinné domy Zlín v lokalitě Zlín-Paseky jsou díky svažitému terénu navrženy jako dvoupodlažní nebo posunuté o mezipatro. Všechny domy disponují garážovým stáním pro jedno či dvě auta. Jedná se o soubor rodinných domů, které Vás nechají zapomenout na ruch města a umožní Vám vychutnávat si chvilky s rodinou a přáteli v komfortních domech s vlastní terasou a zahradou.