Realizace interiérů na míru

Interiérové a designové studio Sarganek.cz navrhuje a realizuje interiéry na míru do vašeho bytu. Pro své klienty je připraveno navrhovat interiéry nejen pro domácnosti, pro kanceláře, studia, obchody, tedy komerční objekty. Vždy je třeba vše zvážit, vybrat vhodný materiál pro výrobu nábytku, vhodné a vkusné doplňky a s tím vším poradí odborní pracovníci interiérového studia, a to za pomoci fotorealistické 3D vizualizace interiérů. Zároveň je s každým klientem sjednána schůzka, kde se probere individuální návrh interiéru, zpracuje úvodní skica a potřebné dokumenty, které jsou nezbytné pro začátek realizace interiéru. Při realizaci interiéru je dbáno na špičkovou kvalitu.

Samotnou realizaci se stará tým odborných řemeslníků, kteří již přesně a precizně zajistí montáž nábytku, s několikaletou praxí si již poradí s montáži jednotlivých dílů nábytku i u těch největších detailů. Pro maximální spokojenost je vyráběn nábytek do interiérů rodinných domů, kanceláří a nebytových prostor z těch nejkvalitnějších materiálů.

Uvažujete-li tedy o rekonstrukci nebo přestavbě Vašeho domova, přijďte a nechte si namodelovat a zkalkulovat svůj nový interiér. Odborníci ze sarganek.cz Vám poradí jak tohoto docílit, abyste neudělali zbytečné chyby. Stačí navštívit webovou prezentaci firmy a na uvedených kontaktech se dohodnout na dalším postupu.