Kancelářské stoly Hobis – dlouholetá tradice

Kancelářské stoly Hobis patří k nejprodávanějšímu sériově vyráběnému nábytku v ČR. Navíc disponují dlouholetou tradicí, neboť společnost Hon byla založena už téměř před 100 lety!

Krátký pohled do historie firmy Hon

Firma Hon byla jistým Janem Honem založena už v roce 1924, tedy před téměř 100 lety. Ačkoli během komunistického režimu výroba utichla, po roce 1989 opět došlo k obnově svobodného podnikání. Už v roce 1994, tedy před více než čtvrt stoletím, vzniká nová řada kancelářského nábytku Hobis, který patří k nejprodávanějším značkám sériově vyráběného nábytku v České republice. V současné době společnost navíc nabízí pestrý sortiment produktů pod značkami HONmove, HONkitchen, Hobis a Exner, když poslední jmenovanou značku koupila v roce 2005.

Kancelářské stoly Hobis

Kancelářské stoly jsou nedílnou součástí firemních kanceláří i domácích pracoven. Pořídit si přitom lze rovné, rohové a dokonce i praktické výškově stavitelné stoly. Můžete si tedy vybrat produkty přesně podle svých představ, případně si je dodatečně upravit. Co se týče samotných kancelářských stolů Hobis, ty si lze pořídit v několika modelových řadách, a to Gate, Uni, Cross, Flex a k dispozici máte i výškově stavitelné stoly Motion a Motion Ergo. Nabídka je tedy opravdu široká.

Další kancelářský nábytek

Společnost Hobis se nezaměřuje pouze na stoly, ale můžete si pořídit i další kancelářský nábytek s touto značkou. Zaměřit se tak lze i na kontejnery, což jsou doplňky ke kancelářským stolům, případně na skříně Strong a Drive, které disponují variabilním modulárním systémem pro vytváření libovolných funkčních sestav. Kromě toho si je možné zakoupit kancelářské kuchyně, stejně jako různé doplňky, tzn. zásuvkové panely, paravány, nástavby anebo věšáky. Sháníte-li tedy aktuálně kvalitní kancelářský nábytek, můžete se zaměřit právě na značku Hobis.