Jak na úklid komerčních prostor

Dlouhá doba na trhu, spokojenost klientů, kvalitní reference. To zkrátka mluví za vše, napříč obory, firmami, městy i dalšími parametry. Pokud hledáte společnost, která bude s železnou pravidelností a spolehlivě udržovat vaše kanceláře krásné a čisté, zkuste Lepší úklid! Zahrada, bytovka, ale také rodinný dům nebo malý obchod, možnosti jsou skutečně různorodé. Vyberte si spolupráci přesně na míru, poptejte nezávaznou kalkulaci a pak se už budete moci soustředit jen na svůj byznys. Všechno totiž bude doslova jako z cukru!

Spolupráce se zavedenou společností je prostě radost

Třináct let na trhu, úklidové služby každý den v týdnu, stačí si dohodnout smluvní podmínky přesně na míru. I o tom je úklidová firma Lepší úklid, společnost s tradicí, o níž se můžete opravdu směle opřít. Úklidové stroje Kärcher, Mosmatic nebo Tennant, to mluví jasnou řečí! Výbava umožňující precizní práci, nezávisle na objektu, efektivně a rychle. Garáže, podlahy, ale i open-space prostory v kancelářích, které se budou opravdu jen lesknout!

Žádné složité otázky, nýbrž skutečně jednoduchá a věcná domluva, se kterou budete maximálně spokojeni. Potřebujete úklid komerčních prostor, protože chcete mít čas jen pro sebe? Jednorázově před Vánoci nebo Velikonoci, ale klidně také pravidelně každý týden nebo měsíc. Komplexní nabídka šitá na míru potřebám zákazníka, umýt okna nebo vyčistit koberec a čalounění – záleží, co si právě nyní přejete!

Ekologii je učiněno také zadost…

Čištění? Jistě, ale jedině pomocí úklidových prostředků, které ladí s přírodou a nezatěžují životní prostředí víc, než je opravdu nutné. Přípravky s BIO složením, díky nimž se to u vás doma bude lesknout a současně potěšíte zeleň v okolí – aneb žádná zbytečná chemie, jen biologicky snadno odbouratelné látky.

A to nejlepší? Práce může začít hned poté, co podepíšete kontrakt. Zkušení zaměstnanci Lepšího úklidu se pustí do svých úkolů okamžitě, s ohledem na životní prostředí a současně s pečlivostí sobě vlastní. Nemůžete se v rámci svého SVJ dohodnout na tom, kdo bude kdy uklízet chodby a společné prostory? Nehádejte se s dalšími nájemníky, stejně tak neřešte kanceláře a další místnosti ve firmě. Jednoduše je svěřte do rukou profesionálů, po jejichž práci budou každý týden vypadat prostě skvěle. Stejně tak, pokud potřebujete nějakou nemovitost vyklidit, stačí zadat poptávku…

Lepší úklid kanceláří aneb kdekoliv v Praze a jejím okolí, komplexní služby pro každý den v týdnu, vždy podle domluvy. Firma, klasický městský byt, zahrada nebo venkovní plocha plná zeleně, na tom vlastně vůbec nezáleží. Zaručena je totiž profesionální práce, rozdílu si nepochybně všimnete hned na první pohled.